fbpx
Pondělí – Neděle 09:00-21:00

Laserová epilace recenze

Je přirozené, že se chcete před zákrokem dozvědět co nejvíce informací o laserové epilaci. Recenze vám napoví, co vás přesně čeká a na co byste se měli připravit.

Osobní názory a zkušenosti vám poskytnou užitečný vhled do fungování našeho salonu a rozptýlí všechny vaše pochybnosti.

Laserová epilace - recenze zákazníků

Dopřejte vašemu tělu špičkovou péči za poloviční cenu

Vyplňte náš bleskový kvíz a získejte automaticky 50% slevu na první ošetření.

Proč absolvovat laserovou epilaci v Praze? Recenze našich klientů zmiňují tyto naše přednosti:

Profesionální přístup certifikovaných odborníků

U nás máte jistotu, že zákrok vždy provádí školeni specialista. Důležitým prvkem jsou také bezpečnostní brýle, které ochrání váš zrak před přímým nebo odraženým laserovým paprskem. Samotnou proceduru velmi dobře snáší i citlivější osoby, protože přístroj disponuje chladícím zařízením, které ošetřované místa dočasně znecitliví.

Používáme špičkový laserový přístroj

V našem salonu používáme výkonné laserové zařízení Motus AX, které má až dvojnásobnou účinnost, pokud jej porovnáme s klasickými diodovými lasery. Náš laser vyvinula italská společnost DEKA s důrazem na účinnost. Zároveň zajišťuje také maximální šetrnost k pokožce. Nemusíte se tak bát ani epilace intimních partií a míst s velmi jemnou pletí.

Dosahujeme skvělých výsledků nejen při epilaci tmavého ochlupení

Laser efektivně likviduje nejen tmavé, ale i světlé chlupy a je vhodnou volbou také pro osoby s tmavým typem pokožky. Dokonce nevadí ani opálení, jen nesmí být čerstvé. To výrazně usnadňuje plánování jednotlivých sezení, protože aplikace si můžete při dodržení všech doporučení domluvit i na léto.

Naši klienti oceňují náš citlivý přístup

Laserová epilace je estetická procedura, která ale rozhodně není určena pouze pro ženy. Muži mají u nás také otevřené dveře dokořán. Hladká pokožka není jen záležitostí estetiky, ale také hygieny. Laserem lze navíc řešit bolestivé zarůstání chloupků, které se často opakuje a může se i nepříjemně zanítit. Tento problém postihuje častěji muže (především zarůstání vousů), ale vyskytovat se může i u žen.

Prokazatelné výsledkyh hned po první aplikaci

Zájemci o epilaci laserem se nejčastěji obávají bolesti a také zklamání, že procedura nebude dostatečně efektivní. Optimální výsledek zajistí absolvování všech doporučených sezení při dodržení základních doporučení. Nicméně naši klienti pozorují výrazný úbytek ochlupení již po prvním ošetření.

Chcete mít jistotu, že je pro vás laserová epilace bezpečná?

Proberte veškeré specifické dotazy přímo s naším lékařem.

Špičková laserová epilace je cenově výhodnou

Nemáte představu, kolik stojí epilace laserem. Cenu určují dva základní faktory: velikost plochy dané partie a hustota ochlupení. Je na lékaři, aby profesionálně zhodnotil, kolik aplikací budete potřebovat, aby vám chloupky znovu nevyrostly. Některým klientům stačí pouze 3 aplikace, jiní potřebují minimálně 8 opakování.

Laserová epilace recenze obrázek 11

Celkové náklady na laserovou epilaci jsou jednorázově vyšší než jiné epilační metody

Nicméně žádný jiný způsob epilace nemá trvalý výsledek. Využijte našich akčních balíčků a dopřejte si špičkovou péči za nízké ceny.

Laserová epilace recenze obrázek 13

Otevírací doba

Nevíte, co čekat od laserové epilace? Zkušenosti jiných jsou užitečným vodítkem. Přijďte si účinky laseru osobně vyzkoušet!

Epilace laserem je komfortní a bezbolestný způsob, jak se zbavit chlupů na celém těle. Nedochází při ní k mechanickému poškození pokožky a je poměrně časově nenáročná (menší plochy jsou ošetřeny během pár minut).

Absolutní pohodlí s minimem vedlejších účinků je něco, co u laserové epilace recenze zmiňují opakovaně.

Vyzkoušejte si nezávazně účinky výkonného laseru Motus AX na vlastní kůži

Rezervujte si termín a osobně se přesvědčte o jeho kvalitách.

Adresa našeho salonu

laser.clinic.cz@gmail.com

+420 773 718 165
+420 775 742 933

Jagellonská 20, Praha 3
Poděbradská 777/9, 190 00, Praha 9, Vysočany

Sledujte naše sociální sítě    Zanechte nám svůj kontakt a domluvme se, kdy může vaše epilace začít!