fbpx
Pondělí – Neděle 09:00-21:00

Jak se zbavit chloupků natrvalo? Nejlepší volbou je epilace laserem!

Chcete vědět, jak se zbavit chloupků, aby pokožka vydržela hladká po co nejdelší dobu? Unavuje vás téměř dennodenní kontrola toho, zda už zase někde neraší nechtěné chloupky? Hledáte způsob, jak si pomoci k hladké a hebké kůži na co nejdéle? Máte několik možností, jak na to.

Epilace laserem je moderní a elegantní řešení, které vám usnadní péči o své tělo. Vyzkoušejte tuto nejefektivnější metodu, která vám odstraní chloupky trvale.

Jak se zbavit chloupků. Metody, které se vám v součastnosti nabízejí:

Možností, jak se zbavit chloupků je v současnosti několik. Jen na vás záleží, které dáte přednost. Chcete dlouhodobé řešení? Pak se zaměřte na epilaci. U ní se totiž zbavíte nejen chloupků, ale i kořínků. Díky tomu si můžete užívat hladké pokožky v řádu týdnů i měsíců. Záleží na tom, jaké provedení zvolíte.

Jaké jsou nejčastější možnosti epilace?

 • Epilace laserem
 • Epilace voskem
 • Epilace klasickým epilátorem
Jak se zbavit chloupků natrvalo? Nejlepší volbou je epilace laserem! obrázek 17

Na rozdíl od epilace přináší depilace spíše krátkodobé výsledky. Je však rychlá a relativně dostupná. Při této metodě se totiž zbavujete pouze části chloupků, která je na povrchu kůže. Kořínek zůstává netknutý a to pro vás znamená jediné, během pár dní budete muset postup zopakovat.

Jaké jsou nejznámější depilační metody?

Hledáte-li přírodní cestu, jak se zbavit chloupků, babské rady mohou pomoci. Jejich výhodu je to, že jsou relativně dostupné a můžete si je často připravit doma z ingrediencí, které v domácnosti najdete i bez nutnosti návštěvy specializovaného obchodu. I k nim se později v článku dostaneme.

Jak se zbavit chloupků na různých částech těla

Každý má tělo trochu jinak stavěné. Podobné je to i s chlupy. Někdo jich má jen pár, ovšem pro někoho mohou být velkým problémem. Hlavně, když kromě klasických oblastí jako je podpaží nebo nohy, okupují i oblasti jako jsou ruce nebo záda. Díky nadměrnému růstu se pídí po odpovědi na otázku, jak se zbavit chlupů, i muži. I pro ně totiž může být hustý porost velmi stresující a omezující. Ne každý totiž považuje chlupaté ruce či záda za symbol mužnosti.

Jak se zbavit chloupků natrvalo? Nejlepší volbou je epilace laserem! obrázek 19

Obličej

Možností, jak se zbavit chloupků na obličeji, není mnoho. Kůže na obličeji je nejen velmi citlivá a potřebuje mnohem jemnější přístup, než například taková lýtka. A to nejen v každodenní péči, ale i co se týče odstraňování chloupků.

 • V případě, že ženám roste nevzhledný knírek pod nosem, nikdy by si jej neměly holit. Chloupky akorát nabydou na síle.
 • V případě, že se vám na obličeji začaly najednou objevovat tmavé a tvrdé chloupky, zkuste nejprve zajít za lékařem. Může to být i projev hormonální nerovnováhy.
 • Se srostlým obočím, knírkem i jemným chmýřím, ale i pánským vousem si dokáže velmi efektivně a šetrně poradit laser.

Záda

Jedním z nejvíce problematických míst bývá oblast zad a její nadměrné ochlupení. Pokud je však chlupů více než dost, může vás to dokonce limitovat i ve společenském životě. Ať už je to návštěva bazénu či jakákoliv aktivita, která vyžaduje sundání trička.

 • Chlupy na zádech jsou také nepříjemné z toho důvodu, že se jich sami bez cizí pomoci nezbavíte. Už jen proto je lepší volit strategii dlouhodobého zbavení se chloupků. Epilaci totiž nemusíte opakovat tak často jako v případě holení.
 • Nejefektivnější je laserová epilace. Muži tuto možnost uvítají i proto, že stačí jen pár sezení a chlupů se zbaví trvale. Ne každému je totiž příjemné přiznat, že kvůli svému nadměrnému ochlupení pravidelně navštěvuje kosmetický salon.

Nohy a podpaží

Mnoho žen si i v parném dni raději vezme kalhoty, než aby šla ven s rašícími chloupky na nohách, protože se už nestihla oholit. Pro podpaží to platí podobně.

 • Jak se zbavit chlupů na nohou? Vzhledem k tomu, že nohy nejsou úplně citlivou částí těla, jdou na ně použít téměř veškeré epilační a depilační metody.
 • Podpaží bez chlupů je vítané také z důvodu toho, že v teplých měsících snižuje zápach potu. I na něj lze použít téměř všechny způsoby odstraňování chloupků od klasické holení, přes depilační krémy a epilaci voskem až po laserovou epilaci.

Hrudník a břicho

S chlupy na této části těla mívají problém hlavně muži. Pryč jsou doby, kdy byl mohutně ochlupený hrudník symbolem síly a mužnosti. Současná doba si žádá spíše hladké tělo. Nejlépe ještě s vyrýsovanými svaly.

 • Trápí-li vás otázka, jak se zbavit chloupků na břiše, vězte, že je lepší preferovat metody, které zajistí dlouhodobý charakter výsledku.
 • Vhodné je použití vosku, cukrové pasty nebo laseru. To samé platí i pro hrudník.

Ruce

Nadměrně chlupaté ruce mohou potrápit kohokoliv. Tmavé chloupky na rukou u žen vyvolávají udivené pohledy, ale i mnoho chlupů na mužských rukou není v současnosti považováno za nic estetického.

Přemýšlíte-li, jak se zbavit chlupů na rukou, vynechte holení a raději volte epilaci. Nově rostoucí chloupky po holení totiž nepůsobí esteticky, a ani nejsou příjemné. Hlavně v případě, když nosíte dlouhé rukávy.

Intimní partie a hýždě

Jak se zbavit chloupků na intimních partiích je také častý dotaz, se kterým se lze setkat v historii internetových vyhledávačů. Hladký klín je totiž trend současnosti. Ovšem udržovat jej tak, není zcela jednoduché. Muži zase mívají problém s ochlupením na hýždích. Chlupy tam nejsou jen nevzhledné, ale přinášejí i problémy z hlediska udržování hygieny. • Využíváte-li depilační krémy, používejte vždy ty, které jsou na tyto citlivé části těla určené.
 • Holení je rychlé a jednoduché řešení. Ovšem i zde je potřeba dodržovat několik zásad. Základem je ostré holítko, které často měníte, a vhodný krém. Chcete vědět ještě více podrobností o tom, jak si oholit intimní místa?
 • I v tomto případě však oceníte trvalejší charakter odstranění chloupků v podobě epilace. Nejlépe v kosmetickém salonu. Odborníci vám s tímto delikátním problém mohou pomoci lépe než vy sami doma.

V našem kosmetickém salonu vám nabízíme řešení v podobě dlouhodobého a bezbolestného zbavení se chloupků

Objednejte se k nám a zbavte se nechtěných chloupků pomocí epilace laserem.

Nejlepší volba - epilace laserem

Ať už se potřebujete zbavit chloupků kdekoliv na těle, metoda epilace laserem může být pro vás tou pravou volbou. Jedná se totiž o nejmodernější a nejefektivnější řešení, jak se chloupků zbavit. Pomocí laserového paprsku totiž dojde ke zničení fotikul (cibulek) chloupků díky tepelné energii. Čím lepší a modernější laser bude, tím přesnějšího a efektivnějšího zaměření docílíte.

Výhody ošetření laserem

 • Laser je přesný. Nemusíte se bát podráždění pokožky.
 • Vykazuje nejdlouhodobější výsledky ze všech druhů epilace.
 • Dokáže si poradit i s jemnými nebo světlými chloupky.
 • Už vás nemusí trápit zarostlé chloupky ani rašící strniště.
 • Oproti jiným možnostem se jedná o bezbolestný a rychlý zákrok.
Jak se zbavit chloupků natrvalo? Nejlepší volbou je epilace laserem! obrázek 21

A jaká je cena epilace laserem? Záleží na velikosti ošetřované plochy, hustotě chloupků i místě, kde proceduru podstoupíte. Důležité je však uvědomit si, že v tomto případě se jedná o opravdu trvalou epilaci těla. K tomu stačí jen několik málo sezení, a pak se nechat ošetřit jednou za rok až dva. Po zbytek času chloupky řešit nebudete muset.

Splňte si svůj sen o krásné, sametově hladké pokožce

Navštivte nás.

Přírodní řešení. I babské rady mohou pomoci

Hledáte-li možnosti, jak se zbavit chloupků přírodní cestou, i zde se nabízí několik možností. Ovšem je potřeba trocha obezřetnosti. I když ingredience jsou čistě přírodního charakteru a některé z nich lze bez problémů konzumovat, neznamená to, že každá pokožka je bude dobře snášet. Proto i při tomto experimentování je lepší nejprve vyzkoušet vámi doma připravenou pastu na menší ploše pokožky. A jak se zbavit chloupků na obličeji doma?

Tipy na depilační pasty, které si můžete připravit v kuchyni

 • Kurkuma s mlékem – smíchejte 1 čajovou lžičku kurkumy a dvě lžíce mléka. Nechte 30 minut působit a pak směs odstraňte. Nejlépe krouživými pohyby.
 • Citron, med a vločky – budete potřebovat 8 kapek citronové šťávy, 1 lžíci medu a půl lžíce vloček, které si před tím najemno nadrtíte. Toto nechte dvě hodiny odstát a pak aplikujte tam, kam potřebujete. 15 minut nechte působit a pak dalších 5 minut směs ručně masírujte na kůži. Poté umyjte a ošetřovanou část hydratujte.
 • Jedlá soda a káva – 1 lžička jedlé sody, 1 lžička vody a 2 lžičky jemně namleté kávy vytvoří směs, kterou po nanesení nechte alespoň 5 minut působit. Pak už stačí směs smýt a máte hotovo.

Dlouhodobé řešení

Proč je lepší podstoupit raději metodu, která má dlouhodobější výsledky? Delší časový úsek vám přinese úsporu času, omezí zarůstání chloupků a zjemní chloupky. Které jsou ty nejběžnější?

Jak se zbavit chloupků natrvalo? Nejlepší volbou je epilace laserem! obrázek 23

Epilace laserem

Epilace laserem patří mezi nejmodernější možnosti boje s nechtěným ochlupením.

 • Její velkou výhodou je to, že cibulky chloupků opravdu likviduje.
 • Díky přesnému zacílení je šetrná k pokožce a v porovnání s ostatními druhy epilace je téměř bezbolestná.
 • Jde použít na všechny partie těla.
 • Je však nutné dbát na výběr salonu, který by měl mít certifikovaný přístroj a zkušený personál.

Depilace voskem

Při depilaci voskem se musíte připravit na určitý stupeň bolesti. Nezpůsobuje to samotné nanášení, ale až strhnutí pásků. Určitě si vzpomenete na různé romantické či komediální filmy o přerodu “ošklivých káčátek v úžasně krásné princezny”, které tento moment nesou vždy velmi emotivně. Ano, opravdu to tak bolí.

 • Výhodou je, že pokud tuto proceduru zvládnete, můžete se těšit na pěkných pár týdnů bez chloupků.
 • Za tímto ošetřením se můžete vypravit do kosmetických salonů, ale jdou provést i v klidu domova.
 • Nevýhodou je, že po dvou až třech týdnech budete muset tento proces podstoupit znovu.

Depilace cukrovou pastou

Podobně je na tom i depilace i cukrovou pastou. Také po ní budete mít dva týdny krásnou hebkou pokožku. Ovšem i zde musíte počítat s tím, že bolí.

 • Výhodou je její šetrnost k pokožce. Je totiž lépe snášena než epilace voskem.
 • Nevýhodou je její bolestivost. A také dočasnost. Za dva týdny budete muset vše znovu opakovat.

Uvolněte se a přenechte starost o vaše chloupky nám

S naším profesionálním přístupem k epilaci laserem se nemusíte obávat bolesti nebo nežádoucích účinků. Naše odborně vyškolené specialistky vám poskytnou pohodlnou a bezpečnou proceduru s dlouhotrvajícími výsledky.

Získejte 50% slevu na váš první zákrok v kterékoliv partii

Stačí vyplnit náš bleskový kvíz a ušetříte stovky až tisíce korun!

Související příspěvky

Zanechte nám svůj kontakt a domluvme se, kdy může vaše epilace začít!