fbpx
Pondělí – Neděle 09:00-21:00

Hladké a sexy nohy: Jak jich dosáhnout pomocí epilace a dalších metod

Každá žena, která se chce líbit, potřebuje sexy nohy, které nemusí být nutně štíhlé nebo opálené. Každý má přece jiný vkus. Měly by však působit upraveně. Krásné a hladké nohy začínají pěstěnými nehty a vyznačují se hebkou kůží po celé délce. Připravili jsme vám návod, jak na to.

Dospěla jste k názoru, že vám sexy ženské nohy zvednou sebevědomí? Chcete být žádoucí každý den? Tak neváhejte a vyzkoušejte náš kvíz a zajistěte si slevu na první laserovou epilaci.

7 rychlých tipů, jak mít dokonale hladké sexy nohy

V osvědčených návodech na dlouhotrvající hladké nohy se na prvním místě jednoznačně umisťuje laser. Proto mu věnujeme samostatné odstavce. Najdete v nich hlavní přednosti laserové epilace. Praha je sídlem našeho salonu, který vám připravil i doporučení, jak si výsledek zákroku co nejdéle udržíte. Pojďme si však nejprve rozebrat ostatní metody, kterými podpoříte své sexy ženské nohy.

Hladké a sexy nohy: Jak jich dosáhnout pomocí epilace a dalších metod obrázek 9

Chloupky dočasně odstraňte depilací

Porost na těle si můžete pravidelně depilovat. K tomu vám poslouží buď klasické holítko s čepelkami, které ale musíte používat každé dva dny, chcete-li mít hladké nohy. Podobně fungují i depilační krémy.

Efekt hladkých nohou, který přetrvá až dva týdny, vám zajistí depilace cukrovým voskem. Ten se rozehřátý natírá na celé končetiny a poté se i s nalepenými chlupy strhne pomocí kosmetických ubrousků, což je úkol vhodný spíše pro kosmetické salony. Na srovnatelně trvanlivou domácí depilaci se vám bude hodit spíše ruční elektrický strojek.

Pokud se rozhodnete pro některou z uvedených metod depilace, prostudujte si náš článek, jak poté minimalizujete zarůstající chloupky.

Dejte si peeling. Je to základ hladkých nohou

Hned po odstranění chlupů přichází na řadu peeling. Podle chuti si na něj můžete zakoupit brusné krémy či sprchové gely. Nebo si pořiďte houbu z lufy, která se dá opakovaně používat ve sprše i ve vaně.

Pravidelně se mažte, ať je vaše pokožka hebká

Jak na hladké nohy nám prozradí i třetí tip, který je o každodenním zvlhčování a vyživování kůže. Na to si opatřete kvalitní tělový krém s minimem chemie. Upřednostněte prostředky, které obsahují přírodní látky. Ideální jsou za studena lisované oleje, které se dají parfémovat vonnými oleji. Výhodou olejů je fakt, že se vsakují do pokožky, aniž by ji jen bezúčelně zmastily na povrchu.Každodenní péčí si zajistíte dokonale hladké nohy, které budou na dotek připomínat hedvábí. Pomocí kvalitních kosmetických přípravků také předejdete šupinatění a olupování kůže. Kromě toho tím oddálíte proces stárnutí.

Nezapomeňte si kromě lýtek a stehen vtírat pěstící látky i do nártů a chodidel, ať máte krásné a hladké nohy odspoda až nahoru.

Z chodidel odstraňujte ztvrdlou pokožku. Hladké nohy jistí pedikúra

Neváhejte přenechat většinu péče o vaše sexy nohy odbornicím. V diáři si proto rezervujte každé dva až tři týdny den, kdy půjdete na pedikúru. Většina specialistek na ní používá elektrické brusky, kterými se z celých chodidel a především z míst, kde vznikají otlaky, na sucho odstraní ztvrdlá pokožka.

Jemným nástavcem se pak strojově tvarují a pilují i nehty. Od věci není ani jejich vyleštění. Následně vám pedikérka chodidla namaže a případně i namasíruje. Ideální je završit celou pedikúru ještě lakem na nehty.

Zabraňte tření a podráždění kůže

Všeobecně si hladké nohy bez pupínků a strupů udržíte i vhodným oblečením. Kupujte si kvalitní věci, které vás nedřou a jsou prodyšné. Občasné zapaření zdravá kůže samozřejmě přestojí, ale pravidelné celodenní “dušení” ve vlastní šťávě vašim sexy nohám neprospěje. Stejné pravidlo platí i s botami.

Pokud budete dlouhodobě nosit obuv, která vám utiskuje prsty a dře paty, čekají vás jen puchýře a kuří oka a tím je po hladkých nohách veta.

Hledáte tu nejsnazší cestu k získání dlouhotrvajících hladkých nohou?

Objednejte se na epilaci laserem.

Jak mít hladké nohy díky epilaci laserem

Jak už bylo řečeno, je základem hebké kůže pravidelná depilace nebo trvalá laserová epilace nohou. V Laser clinic máme špičkový přístroj, který efektivně odstraňuje tmavé i světlé chloupky. Chcete-li mít trvale hladké nohy bez pupínků, bude pro vás laserové ošetření ta správná volba. Paprsek totiž zničí všechny aktivní cibulky jednou provždy.

Hladké a sexy nohy: Jak jich dosáhnout pomocí epilace a dalších metod obrázek 11

Díky tomu vám zůstanou hladké nohy po epilaci tak dlouho, dokud se neaktivují další folikuly, které dosud “spaly”. To trvá obvykle měsíc. Pak k nám přijdete znovu a náš laser bezbolestně zlikviduje další várku porostu bez zbytečného podráždění. Využijte proto námi doporučené série opakování, ať máte jistotu, že vám dokonale hladké nohy vydrží napořád.

Jak se starat o hladké nohy po epilaci

Těsně po zákroku může být vaše kůže citlivější. Zklidnit vám ji pomůže chladící gel. Pár dní se také vyhněte hutným krémům, parfémům a ostrému slunci. Místo toho nechte své krásné a hladké nohy po epilaci odpočinout. Další důležité informace nastudujte též v příspěvku, jak dlouho vydrží laserová epilace.

Krásné a hladké nohy: cvičení a správné stravování

A ještě pár dalších osvědčených rad, ať je náš průvodce, jak na hladké nohy, kompletní. Přidejte do vašeho životního stylu pravidelné cvičení. Postupně si tak vytvarujete sexy nohy. Také se vám zlepší krevní oběh, což je prevence křečových žil. Hlubším dýcháním při sportu navíc podpoříte odvod škodlivin z těla. A když si pak ještě dáte jídlo bohaté na vitamíny a minerály, udržíte si hladkou kůži na nohách bez pupínků a celulitidy až do vysokého věku.

Závěrem

Sečteno podtrženo, chcete-li být majitelkou sexy nohou, musíte o ně systematicky pečovat zvenku i zevnitř. Hladké nohy získáte díky epilaci, peelingu, stravě, cvičení a vhodné kosmetice. Péče o krásu tím vším teprve začíná – začít můžete takříkajíc odpoda a skončit třeba u laminace obočí a parádního účesu.

V našem salonu vám s dokonale hladkými nohami rádi pomůžeme

Rezervujte si termín ještě dnes.

Získejte 50% slevu na váš první zákrok v kterékoliv partii

Stačí vyplnit náš bleskový kvíz a ušetříte stovky až tisíce korun!

Související příspěvky

Zanechte nám svůj kontakt a domluvme se, kdy může vaše epilace začít!