fbpx
Pondělí – Neděle 09:00-21:00

Laserová epilace intimních partií - diskuze a shrnutí výhod a nevýhod od diskutujících na internetu

Zajímají vás názory a zkušenosti s laserovou epilací a depilací intimních partií v diskuzích? Už je nemusíte obsáhle číst a ztrácet tím čas. Ty nejdůležitější postřehy a informace, které by vás mohly zajímat, jsme vybrali, zpracovali a přehledně shrnuli.

Laserová epilace je nejmodernější způsob boje proti nechtěným chloupků. Zbavte se chloupků bezbolestně a na dlouhou dobu.

Laserová epilace intimních partií - diskuze a názory lidí na internetu

Zbavit se chloupků v oblasti intimních partií není zcela jednoduché. Protože se jedná o velmi citlivá a hůře dostupná místa, může být laserová epilace intimních míst velmi efektivním řešením. Rostoucí poptávka po tomto ošetření však s sebou nese na internetu i mnoho otázek. Od praktických témat, jak dlouho vlastní ošetření trvá až po ta ryze soukromá.

Při hledání odpovědí na své otázky můžete narazit i na spojení laserová depilace. V diskuzích a článcích však jde o matení pojmů. Laser vždy ničí cibulky (kořínky) chloupků. Tedy se jedná o laserovu epilaci.

Příklady diskuzí o epilaci intimních partií laserem z diskuzních fór a sociálních sítí

Laserová epilace intimních partií - diskuze a shrnutí výhod a nevýhod od diskutujících na internetu obrázek 9

Je laserová epilace vhodná pro intimní partie?

Je jedno, zda uvažujete o laserové epilaci v oblasti bikin nebo chcete být “tam dole” plně bez chloupků. V diskuzích se většinou kladně hodnotí to, že laserové ošetření je velmi šetrné k pokožce a nevede k zarůstání chloupků.

Krom toho se dokáže zbavit chloupků po několika sezení téměř trvale, čímž může zaujmout i ženy, které se necítí na to, aby chodily s takovým delikátním požadavkem po zbytek života do kosmetických salonů na epilaci voskem. Řada žen tento způsob epilace volí také kvůli lepší intimní hygieně.

Častý dotaz je také ohledně bolestivosti celé procedury.

Ať už uvažujete o brazilské epilaci či jen epilaci nohou, v diskuzích se často vyzdvihuje to, že laserová epilace je na rozdíl třeba od epilace voskem téměř bezbolestná. Toto je dáno několika faktory. Laserový paprsek totiž dokáže přesně zacílit na folikuly (kořínky chloupků) a tím je účinně zlikvidovat.

Druhým faktorem je to, že laserové přístroje v sobě mají zabudované přímé chlazení pokožky, která se tím znecitlivuje. Podle diskutujících také hodně závisí na subjektivním vnímání bolesti, ale většina se shoduje, že při proceduře pociťovala maximálně jemné štípání.

Jaká jsou rizika tohoto zákroku? I na to se lidé často ptají.

Na diskuzích je tato otázka často zodpovídána samotnými klinikami či kosmetickými salony. Jejich odpověď je jednoznačná. Laser je bezpečný. Měl by však být certifikovaný a v rukou odborníků. V případě špatného nastavení nemusí být totiž laserové ošetření tak efektivní, či dokonce může dojít k jemnému popálení kůže.

Pokud však věnujete svoji pozoronost výběru kvalitního salonu s certifikovaným laserem a zkušeným personálem, nic vám v zásadě nehrozí.

Vyplatí se laserová epilace v porovnání s jinými různými metodami epilace a depilace?

Většinou v sekci FAQ epilace laserem tuto otázku vždy najdete. Pokud se chcete zbavit starostí ohledně chloupků na hodně dlouhou dobu, skoro až trvale, pak je laserová epilace vyjímečné řešení, které se rozhodně vyplatí. Na rozdíl od metod epilace voskem, při které je potřeba pravidelných návštěv, je vyzdvihováno to, že k dlouhodobému efektu stačí jen pár návštěv.

Opravdu je laserová epilace tak účinná?

Ano. Nelze však očekávat zázraky po prvním sezení. Těch je potřeba několik. Výsledek také závisí na účinnosti přístroje a hustotě ochlupení. V porovnání s depilací intimních partií - diskuze jednoznačně mluví pro laserovou epilaci. A podobně je to i v případě klasických epilačních metod. I zde laser v diskuzích vyhrává na plné čáře.

Je laserová epilace vhodná i pro těhotné? Jsou nějaké kontraindikace?

V těhotenství, ale i v období kojení byste se měli trvalé epilaci s pomocí laseru vyhnout. Ošetření také není vhodné pro osoby, které trpí epilepsií, trombotickými onemocněními, diabetem či používají fotosenzitivní léky. Než toto řešit na diskuzích, vždy je lepší zkonzultovat svůj zdravotní stav s odborníky na laserovou epilaci.

Nechte se ošetřit odborníky

Kteří vám poskytnou komfortní a efektivní laserové ošetření.

Výhody epilace laserem v intimních partiích z diskuzí

Laserová epilace intimních partií - diskuze a shrnutí výhod a nevýhod od diskutujících na internetu obrázek 11
  • Dlouhodobé výsledky
  • Menší riziko podráždění pokožky
  • Nízká možnost zarůstání chloupků
  • Téměř bezbolestná
  • Pro trvalý efekt stačí jen několik málo sezení

Nevýhody epilace laserem v intimních oblastech

  • Vyšší cena, která je však vyvážena trvalivostí zákroku, šetrností k pokožce a komfortem při provedení
  • Pro opravdu efektivní výsledky je potřeba několika sezení
  • Existují i kontraindikace jako je těhotenství, kojení, diabetes, epilepsie a další. Vždy je lepší uvést svůj zdravotní stav před zákrokem

Závěr

Z diskuzí plyne, že laserová epilace je vysoce účinný a moderní způsob, jak se zbavit chloupků. Diskutující si pochvalují trvanlivost zákroku i to, že i pro takto citlivé partie těla, jakou jsou ty intimní, je laserové ošetření v porovnání s ostatními metodami epilace mnohem příjemnější.

Vyzdvihuje se také to, že je potřeba jen několika málo sezení k dosažení opravdu trvanlivého efektu. Jen je potřeba vybrat správnou kliniku se zkušeným personálem a certifikovaným přístroji. Nechcete-li sáhnout vedle, může být Laser Clinic vaší volbou.

Máte i vy zkušenosti s laserovou epilací? Podělte se o ni s ostatními v komentářích níže.

Chcete mít intimní partie bez chloupků?

Epilace laserem je nejmodernější a nejšetrnější způsob, který v současnosti můžete využít. Nedejte svým chloupkům šanci.

Získejte 50% slevu na váš první zákrok v kterékoliv partii

Stačí vyplnit náš bleskový kvíz a ušetříte stovky až tisíce korun!

Související příspěvky

Zanechte nám svůj kontakt a domluvme se, kdy může vaše epilace začít!