fbpx
Pondělí – Neděle 09:00-21:00

Diskuze o epilaci laserem: co lidé říkají v diskuzích a na fórech o této metodě

Ženy i muži se zajímají o výhody a nevýhody, rizika a kontraindikace epilace laserem. Diskuze se rovněž točí kolem ceny. Zájemci a zájemkyně o odstranění chloupků si prostřednictvím fór vzájemně radí, jaké metody se osvědčily nejvíc. Vše jsme vám shrnuli do přehledného článku.

Zajímá vás, co si myslí naše klientela o trvalém odstranění nežádoucího ochlupení? Prozkoumejte její hodnocení.

Epilace laserem - diskuze a názory lidí na internetu

Projdeme si nyní ty nejčastější otázky, které lidé pokládají ohledně laserové epilace intimních partií v online diskuzích. Oblíbeným tématem je též epilace podpaží, ale diskuze se samozřejmě věnují i ostatním partiím.

Některé ženy též žádají zkušenější adeptky o srovnání holení a vytrhávání chloupků s účinky, které má laserová epilace. Praha se sice může pochlubit řadou salonů. Jde ale o to, jak a podle čeho si vytipujete bezpečné a spolehlivé pracoviště.

Příklady diskuzí o epilaci laserem z diskuzních fór a sociálních sítí

Lidé ve virtuálním prostředí ochotně sdílejí své vlastní zkušenosti s epilací diodovým laserem. Diskuze se týkají reálně dosažených výsledků, konkrétního studia, ceny, délky a bolestivosti zákroku.

Debaty kolem trvalého odstranění nežádoucího ochlupení z různých částí těla přitom nejčastěji vedou ženy. Většina z nich už za sebou má více depilačních metod. A právě proto hledají něco, co je věčného holení či vytrhávání chloupků zbaví navždy. Pojďme si rozebrat typické příspěvky z fór.

Diskuze o epilaci laserem: co lidé říkají v diskuzích a na fórech o této metodě obrázek 9

Depilace voskem a krémem versus laserová epilace - výběr z diskuzí

Mnoho lidí se v první řadě zajímá o to, jak si stojí epilace laserem ve srovnání se dvěma tradičními depilačními metodami. Zvlášť mladší ženy s minimem zkušeností potřebují zjistit, jestli se jim vyplatí vytrhávání chloupků voskem. Ten se nanese na zvolenou část těla, odkud se i s chlupy strhne kosmetickým ubrouskem. Díky tomu zůstane místo téměř 14 dní hladké, než zaroste novými chlupy.

Druhou metodou jsou klasické depilační krémy, které se aplikují na chlupy, kde se nechají pár minut působit. Speciální chemikálie změkčí porost natolik, že ho pak i s krémem setřete špachtlí. Po depilačním krému mohou sáhnout všichni, kterým nevyhovuje holení. Nesmí ovšem trpět alergiemi na agresivní depilační složky. Kromě toho není krém určený k depilaci pohlaví. Mohl by tam narušit přirozenou mikroflóru a vyvolat zánět s výtokem.



Hlavní rozdíl mezi oběma metodami depilace a laserem spatřují uživatelé v diskuzích v jejich trvanlivosti. Depilaci je nutné periodicky opakovat mnohdy i celé desítky let. Epilace je naproti tomu permanentní.

Epilace laserem - diskuze, jak se zákrok projeví na kůži

Ženy a dívky se rovněž chtějí obeznámit s vlivem laserové epilace na kůži. V diskuzích se totiž řeší možná nebezpečí a způsoby, jak se jim vyhnout. Abychom vám co nejlépe přiblížili obsah těchto příspěvků, začneme u kvality přístroje. Tak jako si můžete koupit lacinou voňavku, která přestane do pěti minut vonět, tak si můžete zajít na pracoviště, kde používají zastaralý nebo méně kvalitní laser. Právě tam riskujete popáleniny.

Dalším rizikem může být i nedostatečné vzdělání personálu. Odborník na rozdíl od amatéra rozumí fyziologickým pochodům a uvědomuje si kontraindikace. K bezpečné epilaci diodovým laserem je tedy, jak ukazují i diskuze, nutný špičkový stroj a zkušená obsluha.

Epilace diodovým laserem a diskuze o cenách pracovišť

Další okruh otázek se týká finanční stránky epilace laserem. V diskuzích se lidé vyptávají na ceny na různých beauty klinikách, které se mohou lišit o stovky korun za ošetření. Za rozdílnou cenovou politikou se může skrývat právě typ přístroje.

Když se spolu baví zájemci o laserovou epilaci, pokládají v diskuzích také dotazy ohledně celkové finanční náročnosti. Přesné poplatky ale nejsnáze zjistíte z on-line ceníků, kde se také dozvíte, jestli salon poskytuje i nějaké zajímavé slevy.

Epilaci diodovým laserem vnímejte nejlépe jako pravidelnou investici do sebe sama. Diskuze o penězích a typech přístrojů vám pomohou sestavit rozpočet. Sumu za doporučenou sérii ošetření pak srovnejte s náklady na takřka celoživotní depilaci. Obvykle přitom zjistíte, že vás laser vyjde mnohem mnohem levněji.

Laserová epilace podpaží a intimních partií - diskuze o tělesných zónách

Především laserová epilace intimních partií patří mezi stálice diskuzí. Je tomu tak nejspíš proto, že se jedná o mimořádně citlivou oblast. Většina uživatelů naštěstí potvrzuje, že ošetření moderním laserem s chlazením vnímali jen jako mírné brnění.

Podobné otázky mívají ženy i muži též ohledně epilace podpaží a diskuze se věnují i celoplošné epilaci nohou. Tady si lidé z důvodu vysoké ceny prověřují spíš než bolestivost reálnou účinnost.

Toužíte po upravených tříslech, které si už nebudete muset nikdy holit?

Rezervujte se na laserovou epilaci.

Shrnutí výhod epilace laserem z diskuzí

Pokud vsadíte na moderní laserovou epilaci, zde jsou výhody, které získáte i podle závěrů uživatelů v diskuzích:

Diskuze o epilaci laserem: co lidé říkají v diskuzích a na fórech o této metodě obrázek 11

Dlouhodobé výsledky

Jedním z největších benefitů moderní laserové epilace je podle uživatelů to, že výsledky jsou dlouhodobé. To znamená, že po ošetření laserem většina lidí zažívá výrazné zpomalení růstu chloupků a mnoho z nich se dokonce zbaví chloupků trvale.

Menší podráždění pokožky ve srovnání s depilací

Laserová epilace je pro mnoho lidí v diskuzích vhodná, protože se vyznačuje menším podrážděním pokožky v porovnání s jinými metodami odstraňování chloupků, jako jsou například depilace voskem nebo holení. Tyto metody mohou způsobovat podráždění a zarudnutí kůže, zatímco moderní laserová epilace může pomoci minimalizovat tyto příznaky.

Méně bolestivé než jiné metody

Laserová epilace může být podle vzorku diskutujících i méně bolestivá než jiné metody. V závislosti na citlivosti kůže a konkrétní oblasti těla, kde je epilace prováděna, se může objevit mírné pálení, ale většina lidí popisuje tento pocit jako méně intenzivní než při jiných metodách.

Vhodné pro citlivé partie

Moderní laserová epilace je vhodná pro citlivé partie, a to na ní velmi často lidé na internetu chválí. Laserová epilace může pomoci minimalizovat nebo eliminovat bolest a podráždění v takových partiích.

Shrnutí nevýhod epilace laserem z diskuzí

Na druhou stranu se připravte, že za doporučenou sérii epilací zaplatíte vyšší cenu, než za srovnatelný počet depilací. Ale vzhledem k trvalosti se vám epilace jednoznačně vyplatí. Počítejte však s nutností laser minimálně 5 krát zopakovat, aby došlo k likvidaci opravdu všech cibulek. Další nevýhodou této metody je podle účastnic v diskuzích, že se nedá používat během těhotenství a kojení.

Závěrem

Především šetrnost a trvanlivost staví laserovou epilaci v diskuzích na tu nejvyšší příčku ve srovnání s ostatními metodami, kterými se odstraňují chloupky z těla. Další informace můžete ještě načerpat v našem příspěvku FAQ epilace laserem a máte-li s tímto ošetřením zkušenosti, napište nám je do komentářů níže.

Pokud vám tento článek usnadnil rozhodnutí, jak docílit hladké pokožky, otestujte naše pracoviště

Podívejte se na naše zkušenosti a vybavení.

Získejte 50% slevu na váš první zákrok v kterékoliv partii

Stačí vyplnit náš bleskový kvíz a ušetříte stovky až tisíce korun!

Související příspěvky

Zanechte nám svůj kontakt a domluvme se, kdy může vaše epilace začít!