fbpx
Pondělí – Neděle 09:00-21:00

Jak se zbavit chloupků na intimních místech nejlépe natrvalo? Nejúčinnější metody včetně epilace laserem

Chcete vědět, jak se zbavit chloupků na intimních místech co nejšetrněji a na co nejdelší dobu? Hledáte řešení, které vydrží delší dobu? Oceníte jej totiž nejen vy, ale i vaše pokožka. Čím efektivněji a dlouhodoběji se chloupků zbavíte, tím méně problémů s dorůstajícími a zarostlými chloupky budete mít.

V součanosti je za nejefetivnější metodu odstranění chloupků považována laserová epilace. Ta totiž chloupky dokáže opravdu zlikvidovat. Navštivte náš salon a vyzkoušejte tuto moderní metodu.

5 možností, jak se zbavit chloupků na intimních partiích

Trend současné doby je neúprosný. Holé tělo je přitažlivé. A dokonce ani na genitáliích nejsou chloupky žádané. Jenže jsou to právě intimní místa, kde je nejtěžší se chloupků zbavit. Existuje několik metod, jak na ně. Ale jen některé si dokáží s chloupky poradit opravdu účinně a dlouhodobě.

Jak se zbavit chloupků na intimních místech nejlépe natrvalo? Nejúčinnější metody včetně epilace laserem obrázek 13

Epilace laserem vám přinese hladký klín na velmi dlouhou dobu

Uvažujete-li o brazilské epilaci, může se vám jako jednoduché a dlouhodobé řešení nabídnout i epilace třísel. Je totiž šetrná, bezbolestná a dlouhodobá.

Pro tyto partie se může zdát jako nejvhodnější alternativou ze všech. Po pár sezeních své ochlupení dostanete do stavu, kdy už s žádnými chloupky dlouhodobě problém mít nebudete. Jen je potřeba se svěřit do rukou odborníků s certifikovanými přístroji. Pak je už zbavení se chloupků hračka.

Epilace voskem je bolestivá, ale zase se budete těšit z hladké pokožky pár týdnů

Další možností, jak se zbavit chloupků na těle i na genitáliích, je epilace voskem. Po ní vám zůstane pokožka krásně hebká po dobu 2-3 týdnů. Ovšem připravte se, že vás to bude bolet. Na druhou stranu, pro krásu je prý potřeba trpět. Pokud tedy máte na tento druh bolesti nervy.

Epilace strojkem se hodí hlavně na oblast bikin

Chcete-li se zbavit chloupků na delší dobu, další možností, jak toho dosáhnout, je pořídit si epilační strojek. Zde však pozor. Jeho nejvhodnější použití je hlavně pro oblast třísel. Na celkovou epilaci klínu se většinou nehodí a je lepší pro oblast bikin zvolit laserovou epilaci.

Holení je rychlé a levné, ale výsledek není úplně ideální

Jednou z nejčastěji využívaných metod, jak depilovat intimní partie je určitě klasické holení. Jedná se o velmi rychlou a bezbolestnou možnost, kterou můžete provést během několika málo minut při každodenní hygieně.

Ovšem aby bylo tělo opravdu hladké, je potřeba se holit opravdu téměř dennodenně. Strniště totiž nebývá příjemné a dokáže narušit i milostné hrátky. Ale dennodenní holení s sebou nese nepříjemné zarůstání chloupků či podráždění pokožky v intimních partiích. A to přece není zcela žádoucí.

Depilace cukrovou pastou přinese nádech exotiky

Další možností, jak se zbavit ochlupení na intimních místech je depilace cukrovou pastou. Můžete si vybrat mezi návštěvou kosmetického salonu nebo aplikací v klidu a pohodlí domova. Pokud ji porovnáte s depilací intimních partií voskem, tak ji lze vyhodnotit jako mnohem méně bolestivou. Její výhodou bývá i to, že je velmi dobře snášena pokožkou, narozdíl od depilačních krémů.

Depilační krémy poskytují rychlý výsledek

Depilace intimních partií krémem je rychlé a bezbolestné řešení pro všechny ženy, které mají rády komfort domova a rychlé výsledky. Ovšem vyplatí se investovat do kvalitních a ověřených produktů, které jsou určené pro oblast klínu. Také je dobré nový krém nejprve vyzkoušet jen na části pokožky, aby se zjistilo, jak s pokožkou reaguje a zda na něj nemáte alergii.

Každá uvedená metoda má však své klady a zápory. Najděte si tu svoji nejoblíbenější

Epilace laserem

 • výhody: je šetrná k pokožce, hodí se jak na epilaci celých intimních částí, tak jen na epilaci třísel či bikin, má dlouhotrvající účinek, který vám při dostatečném počtu sezení vydrží při udržovacích procedurách i roky
 • nevýhody: vyšší cenové náklady. Ovšem vzhledem k tomu, že se chloupků zbavíte na velmi dlouhou dobu, není cena tak vysoká, jak se na první pohled zdá

Epilace voskem a epilačním strojkem

 • výhody: hladká pokožka vám vydrží kolem 2 týdnů, můžete si ji provést i doma, nejsou vysoké náklady
 • nevýhody: značná bolestivost při obou metodách, časté problémy se zarůstáním chloupků, epilátor nelze využít na celou oblast klínu

Holení a depilační krémy

 • výhody: jsou rychlé, levné a snadno dostupné
 • nevýhody: může vzniknout alergie na daný prostředek, krém by se neměl dostat přímo do genitálií, je proto lepší jej používat hlavně pro oblast třísel a bikin, při holení zase hrozí pořezání, dochází k zarůstání chloupků, samotné strniště při růstu nového ochlupení není také příjemnou záležitostí

Depilace cukrovou pastou

 • výhody: při troše cviku si ji můžete provést i doma, je citlivější k pokožce než depilační krémy, cenově dostupná, její výsledky jsou o něco trvanlivější, než v případě použití depilačního krému
 • nevýhody: správnému použití je potřeba se nejprve naučit, může být bolestivá

Nezáleží, zda-li se chcete zbavit chloupků v oblasti bikin, nebo zda-li chcete mít celé intimní partie bez jediného chloupku

V našem salonu zatočíme s nechtěným porostem natrvalo.

Jak nejlépe depilovat intimní partie, abyste se vyhnuli problémům

V případě, že si na epilaci kvůli strachu z bolesti netroufáte, i depilací můžete získat krásnou a hladkou pokožku. Chce to jen trochu přípravy. Na co rozhodně nezapomenout?

Jak se zbavit chloupků na intimních místech nejlépe natrvalo? Nejúčinnější metody včetně epilace laserem obrázek 15

Dostatečná hygiena a příprava pokožky by se neměla zanedbávat

Chcete-li se vyhnout zarůstání chloupků či nepříjemnému svědění, je potřeba se na depilaci nejprve řádně připravit. Správná hygiena je základ. Krémy volte vždy ty, které jsou určené na depilaci intimních míst. Od zarůstání chloupků si můžete také pomoci například krémem s kyselinou salicylovou, který odstraní odumřelé buňky.

Zvolte tu metodu, která se vám osobně zdá nejpříjemnější

Ať už kamarádky upřednostňují úplně jiné způsoby boje s chloupky a rady na internetu zase odkazují na něco jiného, dejte hlavně na sebe a na to, co vyhovuje vám a vaší pokožce. Vyhovuje vám klasické holení a z depilačních krémů míváte nehezké svědění? Nic na tom neměňte a pokračujete ve svých rituálech.

Pokud vás neustálá péče o hladké tělo unavuje, zkuste něco více trvalivejšího a domácí prostředí vyměňte za kosmetický salon. Epilace voskem nebo ještě více trvalejší epilace laserem vám mohou od nechtěných chloupků pomoci na mnohem delší dobu než depilace.

Správná technika je také důležitá

Vždy se řiďte tím, co udává výrobce. Máte mít na kůži daný krém jen po určitou dobu? Dodržte to, co je psáno. Samozřejmě to platí i v případě aplikace cukrové pasty a dokonce i holení. Při použití vosku musíte pásky strhnout rychle, ale zase ne moc rychle. Holítka by vždy měla být ostrá a měnit se po každém čtvrtém použití.

3 tipy na domácí metody odstranění chloupků na intimních partiích. A na co si při nich dát pozor

Depilační krémy na odstranění chloupků

Jejich použití je jednoduché. Nanesete, necháte danou dobu působit a setřete. Vybírejte kvalitní krémy a ty, které jsou určené na použití na intimních místech. Snažte se vyhnout tomu, aby se krém dostal do genitálií.

Klasické holení

Základem je kvalitní, ostré holítko, které často měníte. Pro kvalitní holení je lepší použít klasická holítka, než ta jednorázová. Minimalizujete tím podráždění pokožky i zarůstání chloupků.

Babské rady

Popřípadě se můžete nechat inspirovat domácí přírodní kuchyní. Vyzkoušet můžete třeba jeden bílek, k tomu přidat půl kila cukru a polovinu lžíce kukuřičného škrobu. A to nanést tam, kde se chcete chloupků zbavit.

Ovšem i v tomto případě zkuste svůj produkt nejprve na menší testovací oblasti. Pokožka v oblasti klínu bývá přeci jen velmi citlivá. Rychlost růstu chloupků zase může snížit směs kurkumy a medu. Stačí smíchat 3 lžíce kurkumy a jednu lžíci medu. Výslednou směsí pak potřete vybranou oblast.

A nebo se tímto vůbec nezabývejte

A objevte efektivní způsob, jak se zbavit chloupků jednou provždy.

Důležité rady pro depilaci intimních partií

 • Pravidelnost

Pro hladkou kůži je důležité opakování. Jen díky tomu dostanete krásně hladkou pokožku bez nechtěného strniště.

 • Nepodceňujte péči o pokožku

Ať už se jedná o intimní hygienu před či po depilaci. Zamezíte tím zarůstání chloupků, podráždění či alergiím. Dodržujte vždy, co je uváděno na příbalových letácích, a nesnažte se nijak experimentovat. Nevyplatí se to.

 • Vyhněte se nekvalitním produktům

Ať už jsou to levné depilační krémy nebo holítka na jedno použití. Možná tím ušetříte, ale výsledek nebude takový, jaký si představujete.

Jaká metoda je tedy nejlepší?

Toužíte po hladké pokožce, která takovou zůstane po delší dobu? A nebojíte se plánování? Volte tyto metody:

 • laserovou epilaci,
 • depilace cukrovou pastou,
 • epilace voskem.
Jak se zbavit chloupků na intimních místech nejlépe natrvalo? Nejúčinnější metody včetně epilace laserem obrázek 17

Nechcete-li se však chloupky zabývat vůbec a bojíte-li se bolestivosti, pak nejlépe vychází právě laserová epilace. Ta nabízí nejtrvanlivější výsledky a téměř bezbolestné ošetření.

Chcete rychlý, bezbolestný a okamžitě dostupný výsledek? Pak je nejvýhodnější zvolit tyto metody:

 • klasické holení,
 • depilační krém.

Nevýhodou je však nutnost častého a pravidelného opakování těchto úkonů. Vedou také k častému zarůstání chloupků a v případě depilačních krémů bývají problémem i alergie.

Epilace laserem je nejefektivnější a nejmodernější řešení problémů s nechtěným ochlupením

Dejte navždy sbohem chloupkům v našem kosmetickém salónu.

Získejte 50% slevu na váš první zákrok v kterékoliv partii

Stačí vyplnit náš bleskový kvíz a ušetříte stovky až tisíce korun!

Související příspěvky

Zanechte nám svůj kontakt a domluvme se, kdy může vaše epilace začít!